/ Торгова площадка   / Корми для с.г. тварин і птахів   / Вітаміни  

Вітаміни. Торгова площадка України

Товар на продаж: Вітаміни,


Дата подачи заявки: 09.03.2017
ID: 97177,
Область: Рівненська область,
Район: Березнівський
Товар: Вітаміни,
Количество: 10000 кг.
Цена: 7 грн/кг.

Хвойне борошно
Щоб тварини і птахи на подвір'ї завжди були здорові і високопродуктивні, в їх раціонах повинно бути необхідну кількість каротину. Для цього і потрібне хвойне борошно.
Застосування хвойно-вітамінного борошна в годівлі тварин істотно збільшує показники продуктивності: прирости, надої молока, несучість (жовток курячого яйця набуває яскраво-помаранчевий колір завдяки високому вмісту каротину), у кролів та інших хутрових звірів поліпшується якість хутра, у свиней та інших тварин м'ясних порід - збільшення приросту, поліпшення якості і поживності м'яса.
Так само виняткова цінність хвойно-вітамінного борошна, як сировини для годування тварин, полягає в тому, що вона багата мінеральними речовинами, є засобом профілактики і терапії ряду захворювань тварин і птиці. Хвойне борошно - найкраща натуральна вітамінна добавка в комбікорми сільськогосподарських тварин і птахів.
Хвоя містить каротин, хлорофіл, ксантофілл ти інші речовини, які відіграють роль в обміні речовин і в синтезі ряду нових вітамінів в організмі; причому каротину, який є провітаміном А, міститься в хвої в два рази більше, ніж у моркві. Вітаміни - біологічні каталізатори, що стимулюють складні фізіологічні та біохімічні процеси. Нестача їх в раціоні веде до зниження обміну речовин і засвоюваності корму тваринами, що негативно позначається на прирості і плодючості. У зимовий та осінній періоди дефіцит вітамінів можна заповнити добавкою до раціону хвої сосни і ялини, багатою на вітаміни А, С, В2, К, Е, Р.
В хвойному борошні міститься: сирий протеїн, вуглеводи, кальцій, фосфор, залізо, марганець, цинк, мідь і кобальт, так само в ній міститься в середньому 150-250 мг каротину, в ній також присутні вітаміни групи В і вітаміни С, Е також є жиророзчинні вітаміни (А, Д, Е), кількість яких близько до змісту їх у моркви. За вмістом вітамінів групи В, хвоя, перевершує зелень злакових культур. Хвоя містить хлорофіл і ксантофилл, які відіграють важливу роль в обміні речовин, а також велика кількість фітонцидів, що оберігають тварин та птицю від кишкових захворювань. Тому хвойне борошно має бактерицидну дію. Крім того, в хвойному борошні містяться глюкоза, фруктоза, пектинові, дубильні речовини, кобальт, мідь, марганець, цинк, залізо. Така комплексна мінерально-вітамінна поживність хвойної муки і наявність в її складі легко ферментуючих вуглеводів позитивно позначається на фізіологічному стані тварин та птиці , підвищує їх продуктивність і покращує функції відтворення.
В 1 кг хвойного борошна міститься, мг: сосна - каротину – 150-250 , вітаміну С - 3000, вітаміну К - 20, вітаміну В2 - 5; ялина - каротину – 100-200; вітаміну С - 2500, вітаміну К - 12, вітаміну В2 - 5. Використання в якості вітамінної підгодівлі хвої сосни і ялини в кількості 0,2 ... 0,3 кг на голову на добу підвищує добові прирости у свиней на 13 ... 35% у порівнянні з приростом у тварин, які не отримали підживлення.
Хвоя - ефективна вітамінна підгодівля для свиней і овець в зимовий час при відсутності в господарстві кормів з високим вмістом вітамінів. Вона позитивно впливає на розвиток і живу масу свиней і покращує здоров'я тварин. Оптимальна добова доза хвої для свиней (0,2-0,3 кг на 100 кг живої маси) значно збільшує приріст тварин і підвищує використання корму не менш ніж на 20%. Для овець найкращою нормою слід вважати 0,25 кг на голову на добу (при середній масі вівці 43 кг). Згодовування хвої не знижує виходу м'яса і не погіршує його якості. Використання хвойного борошна знижує витрати корму на одиницю продукції на 5 ... 10% у порівнянні з контрольними даними.
Не менш важливе значення для нормального розвитку організму тварин мають мікроелементи, що впливають на синтез і дію вітамінів і підвищують активність гормонів. У хвої сосни і ялини містяться залізо, марганець, мідь, цинк, кобальт, калій, натрій, кальцій і ін. Високим вмістом кобальту в хвої пояснюється терапевтичний ефект від згодовування її великій рогатій худобі, що хворіє сухоткою.
Крім того, в хвої знаходяться смолисті речовини, ефірні масла і фітонциди, які надають бактеріостатичну дію на мікрофлору кишечника. Позитивні результати проведених дослідів дозволили рекомендувати хвою для широкого впровадження в практику тваринництва для всіх видів сільськогосподарських тварин. Свиням і птахам хвою згодовують в подрібнений вигляді у вологу мішанку. Хвойне борошно можна згодовувати поросятам на початку підгодівлі з молоком, кашею, киселем, даючи її в кількості 1 ... 1,5 г на кожен кілограм живої маси.

Рекомендуються наступні добові дачі хвойного борошна: коровам - 3 кг, нетелей - 2 кг, свиням - 0,3 кг, вівцям - 0,25 кг, птиці (курам, гусям, качкам, індикам, перепелам, куріпкам, а також страусам) - 2 грами на кілограм ваги, норкам - 1-2 г, лисицям - 5 г, нутріям - 1,5-2 г, кроликам - 2-3 г на кілограм ваги.

Вартість хвойного борошна – 6,00 грн. без ПДВ за 1 кг на складі виробника.



Телефон:
email:
Контактна особа: ТОВ "Агрокорм-ДР"






Дивитись всі оголошення врозділі Вітаміни

утеплення